دربارۀ تکلا سازه
نویسنده : مدیر سایت    

 

گروه مهندسی تکلا سازه پایدار با تکیه بر دانش مهندسی نوین و تجربه نیروهای متخصص خود، خدمات فنی و مهندسی متفاوتی را در سطوح مختلف به کارخانه های تولید و ساخت سازه های فولادی و شرکت های مهندسی مشاور ارائه می دهد. فعالیت اصلی گروه مهندسی تکلا سازه پایدار تهیۀ نقشه های کارگاهی یا Shop Drawings برای کارخانه های سازنده اسکلت های فلزی می باشد.

تکلا سازه پایدار، پایه گذار ارائه خدمات تخصصی شاپ دراوینگ به صورت مجازی و آنلاین می باشد و با ظرفیت بیش از 2000 تن در ماه، مشغول به همکاری با کلیه شرکت ها و کارخانه های تولید اسکلت های فلزی ساختمانی و صنعتی در سراسر کشور می باشد.

تامین نیازهای دفتر فنی کارخانه های تولید سازه های فولادی مانند تهیه برنامه زمان بندی، کنترل پروژه، مشاورۀ تولید و نظارت بر ساخت سازه های فولادی از دیگر خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی تکلا سازه پایدار می باشد. بنابراین تسلط به آیین نامه های رایج، دانش تئوری، تجربۀ کاری و مهارت های نرم افزاری از ویژگی های متخصصین این گروه مهندسی می باشد.

 با پیشرفت علوم مهندسی و تکنولوژی، نرم افزارهای مهندسی عمران روز به روز تکامل بیشتری نسبت به گذشته پیدا می کنند، تمایل ما به پیشرفت و ارائه خدمات با کیفیت و کارآمد، این گروه را در زمره پیشگامان آموزش نرم افزارهای مهندسی قرار داده است؛ بنابراین تالیف کتب دانشگاهی، تهیه پکیج های آموزش مالتی مدیا نرم افزارهای مهندسی و برگزاری دوره های آموزشی حضوری و مجازی نرم افزار تکلا استراکچرز را می توان از فعالیت های اساسی این گروه به حساب آورد.

گروه مهندسی تکلا سازه پایدار، ارائه خدمات با کیفیت و تعهد اخلاقی به کار را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و رضایت مشتریان را مهمترین رسالت خود می داند.

 


در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید